Co je glamping?

Glamping je forma kempování, která kombinuje tradiční prvky kempování s moderním luxusem. Při glampingu si můžete užívat pobytu v přírodě a zároveň si užívat vybavení, jako je klimatizace, horké sprchy a pohodlné postele. Glamping je dokonalý způsob, jak si užívat přírody a cestování, aniž byste museli obětovat veškeré pohodlí domova.

Glamping v České republice

Glamping v České republice je skvělým způsobem poznávání země, protože spojuje krásu přírody s luxusem moderního vybavení. Po celém Česku se nachází mnoho glampingových míst - od rustikálních lesních chatek až po elegantní vily se soukromými bazény. Ať už hledáte romantický útěk, rodinnou dovolenou nebo sólo pobyt, každý si zde najde něco, co mu bude vyhovovat. V závislosti na regionu, který navštívíte, si během glampování užijete množství aktivit, jako je pěší turistika, cyklistika, jízda na koni, rybaření, rafting a další. Pokud hledáte jedinečný a luxusní zážitek, glamping v České republice je pro vás to pravé.

Glamping tipy

1. Vydejte se do přírody užít si luxusního glampingu na chalupě v Krušných horách. 2. Prožijte unikátní zážitek z glampingu na rybářské chatě v Jižních Čechách. 3. Naplánujte si dovolenou v luxusním glampingu v Jizerských horách. 4. Nenechte si ujít nezapomenutelný glamping v útrobách Krkonoš. 5. Užijte si pohodlí glampingu na kolibě v Beskydech. 6. Vydejte se na nezapomenutelný glamping do lázeňského města Karlovy Vary. 7. Naplánujte si výlet a glamping do oblasti přírodní rezervace Šumava. 8. Vydejte se na dobrodružnou cestu protkanou glampingem v Českém ráji. 9. Užijte si luxus glampingu v romantických vesničkách v Českém Švýcarsku. 10. Vydejte se na pohodovou dovolenou v rytmu glampingu do Moravského krasu.

Publikováno: 19. 12. 2022

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Lucie Charvátová