Ideální čas vybrat letní dovolenou

Byť to venku vypadá na dlouhou a tuhou zimu, připomeňte si sluníčko plány na letošní dovolenou u moře! Dáte tento rok přednost exotice nebo vsadíte na osvědčenou klasiku a zavítáte do Chorvatska, kde je stále spousta krásy k objevení? Nádherné pláže s vyhlášeným servisem, bujný podmořský život a úchvatná panoramata se jednoduše nikdy neomrzí.

Chorvatsko má hned několik nej

Jadran patří právem mezi top destinace českých turistů. Z celé republiky je snadno dostupné osobním automobilem a nabízí mnoho tříd ubytování. Záleží tedy pouze na vás, zda otestujete komfort ubytování v Chorvatsku v hotelu, penzionu nebo strávíte týden v útulně zařízené chatce v kempu s vybaveným sociálním zázemím a jídelnou. Jestliže neradi plánujete, smíte vyrazit na vlastní pěst a sehnat si ubytování přímo na místě. Určitě narazíte na komfortní apartmány v soukromí, můžete být ale nemile překvapeni obsazeností vyhlášených lokalit, odkud je krásný výhled na moře. Nabízí se rovněž možnost last minute zájezdů, díky nimž ušetříte slušné peníze a za úsporu si pobyt snadno prodloužíte.

Ubytování podle recenzí klientů

Reálná hodnocení na vás čekají spolu s fotografiemi na stránkách, kde si zaručeně vyberete oblast i typ ubytování se všemi požadovanými parametry. Každá ubytovací jednotka představuje počet osob k obsazení pokoje a informuje klienty o vzdálenosti od moře a centra města. I když na Jadran cestují čeští návštěvníci kvůli plážové dovolené, najdou se i hosté, pro něž je prioritou turistika v Chorvatsku nebo poznání historického jádra zvoleného města. Detailní popis vybrané ubytovací kapacity vám přesně napoví, jaká bude vaše dovolená a je tedy pouze na vás, zda strávíte dovolenou na lehátku u moře, popřípadě otestujete výhody ubytování přímo v centru vyhlášeného letoviska, kde na vás dýchne pravá atmosféra Jadranu.

Publikováno: 12. 03. 2018

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Lucie Charvátová

Tagy: turistika v chorvatsku | ubytování v chorvatsku