Zahraničí

Jazykové kurzy v Anglii

Máte pocit, že doma se nikdy nenaučíte perfektně mluvit anglicky? Láká vás cestovat? Chcete poznat novou zemi, přátele a hlavně si zlepšit angličtinu? Kde jinde než přímo na britských ostrovech – zkuste pobytový jazykový kurz! Nikdy není pozdě, vyrazit může dítě, student, pracující, ale i senior. V nabídce jsou i speciální kurzy pro manažery nebo celou rodinu. Samozřejmostí je rozdělení podle úrovně vaší angličtiny, od úplných začátečníků po již plynule mluvící. V zahraničí se také můžete připravit na mezinárodní certifikát (nejčastěji zkoušky ESOL, IETS či TOEFL).

Každého asi bude zajímat především cena. Existují různé způsoby jak ušetřit: vybrat si pobyt (obvykle jsou 2týdenní) mimo hlavní sezónu, destinaci, která není proslulá jako turistická atrakce (i když samozřejmě i pro pobyt v Londýně, Oxfordu, Cambridgi, Brightonu nebo Edinburghu lze najít výhodné cenové nabídky) – nemusíte se bát, že budete zklamání. Velké Británii je zajímavá, zarezervujte si pobyt s včasným předstihem, sledujte výhodné nabídky agentur a vývoj koruny k libře. Dnes není díky nízkonákladovým leteckým společnostem problém koupit si letenky v podstatě „za babku“. Nejlépe je rezervovat si pobyt u zprostředkovatelské agentury.

Než si vyberete agenturu nebo školu, přes kterou si kurz objednáte, zjistěte si o ní podrobné informace a reference a především jak to má s pojištěním, ubytováním a dopravou. Přečtěte si také pozorně obchodní podmínky.

Jaká je jejich komunikace v případě vašich dotazů a pomoci s výběrem pobytu? Zavedené agentury by měly také nabídnout katalog, na jejich stránkách lze vyhledat zprávy o nich v médiích, nejčastější dotazy nebo online testy zdarma pomocí kterých zjistíte svou úroveň.

Začněte vybírat už teď, navštivte krásnou zem a ohromte pak své okolí nebo šéfa dokonalou angličtinou!

Redakce

Přidat komentář

Klikni a pošli komentář

Reklama

Tip na zimní lyžařské bundy Kilpi vyrobené z nejkvalitnějších funkčních materiálů.

Neriskujte a…

Pojistěte se na vaše cesty! Nejvýhodnější cenu si vyberte na našem srovnávači cen cestovního pojištění Porovnej24.cz.

O cestování

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Kde se ubytovat a prožít nej dovolenou?

Turistika se stává každým rokem oblíbenější sportovní aktivitou pro malé i velké. Mezi nejnavštěvovanější turistické regiony patří Šumava a Český ráj. Pěkné tipy na turistiku a ubytování v těchto lokalitách si můžete prohlédnout na stránkách ubytování Šumava a ubytování Český ráj. Snad se spolu uvidíme někde na turistice s vámi a vaší partou.