Víte, kde v Evropě vás čeká luxusní dovolená? Určitě v Černé Hoře

Ne všichni si přejeme trávit dovolenou na opačném konci světa, hodiny letu daleko od našeho domova. Mnozí si přejeme, aby i blíže trávená dovolená, byla exotická dovolená. To se vám může snadno splnit. Stačí vědět, kde do Černé Hory se vydat.

Skutečně kouzelná dovolená

Jestliže je ve vašem hledáčku luxusní dovolená ve dvou, určitě budete nadšení, když se vydáte do Černé Hory. Sice sem jezdí každoročně mnoho turistů, ale drtivá většina z nás jakoby na tohle krásné místo zapomněla, a cestujeme všemožně jinde za vidinou, že dál je svět výjimečnější a hezčí. Černá Hora je důkazem, že exotická dovolená nemusí být jen dovolená, kterou trávíme v nekonečných dálkách. Pokud si přejete trávit čas na pláži, koupat se v moři a užívat si relax při čtení knih a nicnedělání, vydejte se zde v létě. V případě, že si přejete i cestovat, prohlížet si města, památky, budete spokojeni s dobou před nebo po létě. Dovolená Černá Hora znamená krásnou přírodu, nádherné moře, bohatou kulturu a pohostinné lidi, tedy spojení všeho, co mnozí od dovolené vítáme. Nechybí možnosti užít si mnoha zážitků, což ještě umocníte, pokud se zde vydáte autem. Zatím tady nejezdí masy turistů, což vyhovuje spoustě našinců. V případě, že k moři neradi jezdíte proto, že zde je spousta lidí, v Černé Hoře se toho nemusíte bát, přestože je tady naprosto nádherně.

Inspirujte se a zavítejte do Chedi Luštica Bay

Máte rádi, když vám někdo poradí, kde se vám bude s velkou pravděpodobností líbit? Co třeba Černá Hora dovolená – Chedi Luštica Bay? Jde o krásný pětihvězdičkový hotel, jenž je součástí prestižní značky The Leading Hotels of The World, který by zřejmě vyhrál soutěž o nejluxusnější hotel v Černé Hoře. Krásná Černá Hora i dovolená na míru je vám k dispozici díky CK MONOÏ.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Zahraničí

Autor: Lucie Charvátová

Tagy: černá hora dovolená | dovolená v černé hoře