Parkování na letišti – vyrazte na dovolenou komfortně

Ve světě čeká spousta lákavých destinací, které čekají, až je objevíte. Jestliže plánujete cestu do zahraničí, jistě oceníte možnost zaparkovat přímo na letišti. Nebudete tak muset řešit dalekou cestu se zavazadly. Namísto toho to do odletové haly budete mít kousek.

Příjezd na letiště

Využití služby parkování na pražském letišti je velmi jednoduché. Stačí dorazit do garáží a zde své vozidlo zaparkovat. Ještě, než vyrazíte na letadlo, je třeba umístit klíče od auta do speciálního boxu. Ten najdete také v garážích. Stačí je tak umístit do jedné ze schránek. Poté už jen zbývá vyrazit do odletové haly a těšit se na dovolenou. Zkušený řidič vaše auto přeparkuje na bezpečné sekundární parkoviště, kde na vás auto počká do vašeho návratu.

Parkovací místo

Během vaší dovolené auto bude zaparkované na důkladně zabezpečeném parkovišti. To je sledováno kamerovými a bezpečnostními systémy. Přítomna je také fyzická ostraha, která celý prostor neustále kontroluje. Jakmile se vrátíte na pražské letiště, vaše auto bude opět čekat v garážích, kde jste ho předtím nechali. Stačí tak jen vyzvednout klíče, najít své vozidlo dle kartičky s informacemi o parkovacím místě a vyrazit domů. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Doplňkové služby

Zatímco si budete užívat dovolenou, o vaše auto může být skvěle postaráno. Využít totiž lze doplňkových služeb. Vybírejte z venkovního mytí, čištění interiéru či tepování sedaček prováděného profesionály. Po návratu vás tak bude čekat čisté a svěží auto. Zajištěna je samozřejmě také technická pomoc pro případ, že by se objevily problémy jako podhuštěná pneumatika či vybitá baterie. To vše vám pracovníci pomohou případně vyřešit. Parkování na letišti je ideálním řešením, pokud si nechcete dělat hlavu s dopravou. Na vás je pouze zaparkovat na letištním parkovišti, o zbytek pak bude postaráno.

Publikováno: 28. 01. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Lucie Charvátová