Cestovatelské tipy

Kudy z nudy? Vyhledejte si tipy na výlety podle toho, na co máte zrovna chuť!

Tu „hlavní“ letošní dovolenou již možná máte za sebou a nepodařilo se vám našetřit tolik peněz, abyste mohli cestu do zahraničí absolvovat víckrát. Ale to nevadí, protože si můžete dopřávat výlety na skvělá místa, kterých je ve vašem okolí nespočet. Nevěříte a nevíte, kde hledat inspiraci? Vašim vodítkem se může stát unikátní projekt Ven každý den. Ten nedávno spustil perfektní funkci a hledání výletů je nyní jednodušší než kdy předtím.

Jak tipy na výlety fungují?

A teď to podstatné. Jak vyhledáte vhodná místa na výlety s dětmi (či bez nich)? Na webu najdete intuitivní vyhledávač s množstvím filtrů. Pro představu: chcete-li se podívat do sousedního kraje, například kvůli zajímavým architektonickým památkám, jednoduše vyberete danou oblast, nastavíte vzdálenost (rozpětí kilometrů), časovou náročnost výletu a vyberte příslušný štítek (ve vašem případě „městská architektura“).

Tím však možnosti filtrování nekončí. Aby byl výsledek opravdu přesný, můžete zvolit také náročnost výletu a samozřejmě přidat určité klíčové slovo. A pak už jen kliknete na tlačítko vyhledat a vyberete si ze zobrazených výletů.

Filtry můžete kombinovat, což ve finále vede k tomu, že snadno a rychle vytvoříte skvělý harmonogram celodenního výletu. Na své si přijde každý – děti i dospělí. Na vyhledávání tipů na výlety si okamžitě zvyknete a jistě ho budete využívat pravidelně.

Autorem se můžete stát i vy

Do projektu Ven každý den se může zapojit každý, kdo se chce podílet na tvorbě největší databáze tipů na výlety. Pokud víte o zajímavých místech, která ještě na virtuální mapce nejsou, můžete je do systému vložit. Vkládání výletů je navíc honorováno, což ocení každý, kdo hledá zajímavou formu přivýdělku.

Přehledný průvodce vám přijde vhod vždy, když nebudete vědět kudy z nudy. Výlety pro celo rodinu na míru naservírované takříkajíc na zlatém podnose nikde jinde nenajdete.

Redakce

Přidat komentář

Klikni a pošli komentář

Reklama

Dovolenou na kolech vám zpříjemní kvalitní oblečení. Funkční cyklistické kalhoty pánské i dámské od značky Kilpi budou skvělou volbou!

Neriskujte a…

Pojistěte se na vaše cesty! Nejvýhodnější cenu si vyberte na našem srovnávači cen cestovního pojištění Porovnej24.cz.

O cestování

Rezervace Milovice

Udělejte si výlet do přírodní rezervace Milovice na divoké koně.

Kde se ubytovat a prožít nej dovolenou?

Turistika se stává každým rokem oblíbenější sportovní aktivitou pro malé i velké. Mezi nejnavštěvovanější turistické regiony patří Šumava a Český ráj. Pěkné tipy na turistiku a ubytování v těchto lokalitách si můžete prohlédnout na stránkách ubytování Šumava a ubytování Český ráj. Snad se spolu uvidíme někde na turistice s vámi a vaší partou.