Vydejte se do Španělska či Portugalska a užijte si dovolenou 2022

Máte rádi poznávací zájezdy, které vám nabídnou v krátkém časovém úseku spoustu informací o vámi vybrané zemi? Rádi se zároveň vydáváte tam, kde jste ještě nebyli, ať už jde o místa cestovateli a návštěvníky vyhledávaná, nebo spíš zapomenutá? Ať už je to jakkoli, nadchnout vás určitě může dovolená Španělsko nebo Portugalsko. Ve dvou, s dětmi i partou přátel.

Čechy milované Španělsko

A nejen našinci. Poznávací zájezdy Španělsko vyhledává ročně mnoho turistů z celého světa. Velkým lákadlem je lahodná španělská kuchyně a voňavé, sladké ovoce, nádherné prostředí, teplé moře a přátelští lidé. Pokud chcete tip, který vám zaručí úžasné zážitky, co třeba Barcelona a Katalánsko dovolená plná moře a slunce, ale i s dostatkem historie, krásných staveb, poznáváním měst a mnohým dalším? Během osmidenního zájezdu vás čeká přelet z ČR do Španělska, celodenní výlet do Barcelony, prohlídka městečka Cadaqués, také Figueras, pohoří Montserrat, pobyt u moře, město Girona, středověké město Besalú, jezero Banyoles…

Že jste ještě nebyli v Portugalsku?

I dovolená Portugalsko je pro mnohé skvělým místem, který si odpočinete, naberete energii do dalších měsíců a let, poznáte nové pokrmy, kulturu, prostředí. Okouzlí vás určitě nádherná příroda i bohatá kulturní historie. Užít relax si můžete na krásných písčitých plážích s úžasným mořem a podmořským světem. Vyhledávané jsou např. mořské exkurze s pozorováním delfínů a jiných mořských krás. Neláká vás dovolená Azory 2022? Poznejte jeden z Azorských ostrovů São Miguel ideálně během července, kdy je tady minimum srážek a 13 hodin slunečního svitu. Čekají vás výlety po ostrově, ubytování u moře v jednom z nejhezčích luxusních hotelových resortů****, příroda nezasažená turismem, přírodní mořské bazénky, jezera, termální prameny, vyhlídky i čajové plantáže… Více na redok.cz.

Publikováno: 24. 03. 2022

Kategorie: Zahraničí

Autor: Lucie Charvátová