Zahraničí

Začátek roku je ideální na výběr dovolené ve Španělsku

Venku je zima až praští a to je nejlepší doba na to, vybrat letní dovolenou někde v teple. Jednou z nejoblíbenějších destinací je Španělsko. Je to země s dlouhou a bohatou historií, historickými a kulturními památkami ve vnitrozemí a na pobřeží. Španělsko je země pro každého turistu – horalové mohou zdolávat vnitrozemské hory, členové GreenPeace budou obdivovat krásnou přírodu a my plážoví povaleči si užijeme dlouhé pláže a teplé moře. O romantické zátoky mezi skalisky a útesy tu není nouze a ty krásné písčité pláže.

Tak, co už jste správně namlsaní?

Jestli vám to nestačí, tak já vám přidám. Koho nudí představa několikadenního povalování na pláži, ten si může objednat poznávací zájezdy do Španělska, na kterých pozná historické nebo přírodní dědictví této země. Pokud chcete poznat Španělsko, ale nemáte dost peněz na celý týden, nemusíte zoufat. Jsou tu přeci eurovíkendy do Madridu či Barcelony. Jako ubytování si můžete vybrat různá ubytovací zařízení jako jsou hotely, apartmány, penziony, bungalovy a to s různou formou stravování – se stravou, bez stravy, nebo oblíbené stravování all inclusive.

Proč si vybrat Last minute zájezdy?

Pokud se o vaší dovolené rozhodujete na poslední chvíli nebo pokud chcete výrazně ušetřit za nákup dovolené, pak je Last minute do Španělska přímo ideální. Díky last minute zájezdům all inclusive, můžete prožít levnou dovolenou i v zemích, kde by pro vás byla dovolená drahá. Možná, ale nevíte, že existuje i super last minute zájezdů all inclusive. Jedná se o nabídku těch nejlepších zájezdů z nabídek renomovaných českých cestovních kanceláří. Dovolená ve Španělsku je jednou z těch nejlepších.

Redakce

Přidat komentář

Klikni a pošli komentář

Reklama

Tip na zimní lyžařské bundy Kilpi vyrobené z nejkvalitnějších funkčních materiálů.

Neriskujte a…

Pojistěte se na vaše cesty! Nejvýhodnější cenu si vyberte na našem srovnávači cen cestovního pojištění Porovnej24.cz.

O cestování

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Kde se ubytovat a prožít nej dovolenou?

Turistika se stává každým rokem oblíbenější sportovní aktivitou pro malé i velké. Mezi nejnavštěvovanější turistické regiony patří Šumava a Český ráj. Pěkné tipy na turistiku a ubytování v těchto lokalitách si můžete prohlédnout na stránkách ubytování Šumava a ubytování Český ráj. Snad se spolu uvidíme někde na turistice s vámi a vaší partou.