Zahraničí

Irsko – země skřítků a nádherné přírody

Irsko patří tradičně mezi místa, která zažívají obrovský turistický ruch. Jedná se o oblíbenou destinaci, která každoročně naláká obrovské davy turistů, kteří putují za poznáním, relaxací, ale i prací. I vy můžete patřit mezi ně! Poznejte tento krásný stát. Že nevíte, kam se přesně vydat? Ale ano, možností je určitě mnoho a není jednoduché si vybrat. Pokud byste raději do klidnějšího prostředí, které nabídne odpočinek, vyzkoušejte navštívit Lakelands. Uvidíte, že se vám zde bude opravdu hodně líbit. Přesvědčit se o tom musí každý sám, my vám však poskytneme několik zajímavých informací o tomto překrásném irském koutku.

Lakelands je prostředí, které je obklopeno řekami a jezery. Tedy nádherná příroda, která přímo láká k pobytu. Zdejší oblast se může pochlubit opravdu výborným jídlem a pitím. Potěší i irská přívětivost, ochota a mírumilovnost. Budete se zde na chvíli cítit jako v pohádce, ale ono to zde i tak nějak ve skutečnosti je, alespoň podle názorů mnoha lidí, kteří tady měli možnost nějakou dobu pobývat.

V oblasti Lakelands je i bohaté kulturně-společenské zázemí. Můžete zde navštívit několik divadel a jistě i vy víte, že se jedná o kraj, který přál a přeje literatuře, to potvrzují jména Oscara Wildeho a Samuela Becketta.

Do Lakelands se dostanete velmi jednoduše, v okolí je několik letišť, zmiňme alespoň to dublinské. Ihned po přistání se tak můžete vydat do tohoto krásného kraje. A jak je to zde s ubytováním? Nejčastěji můžete bydlet přímo v nějakém domku u místních, není však ani problém vyhledat penzion či hotel. Na své si tu prostě přijde naprosto každý z vás. Velkou výhodou je také fakt, že Lakelands, respektive i celé Irsko od nás není zase tak daleko. Pokud jste ještě toto místo nezmapovali, máte co dohánět. Na nic tedy nečekejte a vydejte se do Lakelands!

Štítky

Redakce

Přidat komentář

Klikni a pošli komentář

Reklama

Tip na zimní lyžařské bundy Kilpi vyrobené z nejkvalitnějších funkčních materiálů.

Neriskujte a…

Pojistěte se na vaše cesty! Nejvýhodnější cenu si vyberte na našem srovnávači cen cestovního pojištění Porovnej24.cz.

O cestování

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Kde se ubytovat a prožít nej dovolenou?

Turistika se stává každým rokem oblíbenější sportovní aktivitou pro malé i velké. Mezi nejnavštěvovanější turistické regiony patří Šumava a Český ráj. Pěkné tipy na turistiku a ubytování v těchto lokalitách si můžete prohlédnout na stránkách ubytování Šumava a ubytování Český ráj. Snad se spolu uvidíme někde na turistice s vámi a vaší partou.