Cestovatelské tipy

Stylové karavany Hobby: Hodně muziky za přijatelné peníze

S nárůstem popularity karavaningu a kempování v České republice se čím dál tím častěji setkáváme s dotazy na karavany nejrůznějšího druhu: jaké se hodí pro rodiny, které nejlépe kombinují nízkou cenu a vysokou kvalitu, kde čekat na cestách nejvíce luxusu či jaké máme zkušenosti s německými karavany Hobby. Rozhodli jsme se proto odpovědět v uceleném článku.

6 řad a 56 modelů, ze kterých si vybere úplně každý

V současnosti jsou oblíbené karavany Hobby, jejichž portfolio konkrétně pro sezonu 2019 čítá celkem 56 modelů roztříděných do 6 modelových řad. Renomovaný německý výrobce a zároveň největší evropský výrobce karavanů se dlouhodobě zaměřuje na to, aby si z jeho nabídky vybral úplně každý. A nutno říci, že se mu to daří.

Dostupný základ, který neurazí

Cenová nabídka startuje na 365 tisících, za které pořídíte fungl nové přívěsy řady ONTOUR. Vybrat si můžete z jedno/dvoulůžkového provedení, takže se hodí pro cestování v páru, ale i celé rodiny. Ve všech 4 případech na vás čeká prostor široký 2,2 m a dlouhý do 7 m. Za rozumné peníze tak dostanete kvalitní a snadno mobilní přívěs o hmotnosti 1200 kg, se kterým se pohodlně jede i po úzkých a klikatých silničkách.

Ideální rodinný přítel

Běžnou rodinu nejlépe uspokojí řada DE LUXE, která čítá celkem 13 různých rozložení, z nichž je hned 5 vybaveno dětskou sekcí. Vaše nejmenší ratolesti tak budou mít během kempování dostatek soukromí i prostoru pro odpočinek, hraní či kreslení. Šířka činí 2,3 m a počítat můžete s až 7 lůžky!

Sporťák na cesty

Karavany HOBBY DE LUXE EDITION jsou navíc vylepšené o moderní design interiéru, kde narazíte na antracitové prvky, povrchovou úpravu ve stylu Javoru i elegantní čalounění Avus, kterému dodává šmrnc červené lemování. V nabídce jsou 3 karavany o šířce 2,5 m.

Řešení pro karavanistické matadory

Jen málokteré „domečky na kolečkách“ dokážou v cenové relaci od 470 tisíc korun uspokojit matadory karavaningu natolik, jako ty z řady HOBBY EXCELLENT. Jde o bestseller s 13 variantami rozložení. Ty vynikají v dostatku vnitřního prostoru, pohodlného sezení do tvaru U, stylovou kuchyní i luxusním francouzským dvoulůžkem. Skvěle se hodí pro náročné cestovatele, kteří vědí, co chtějí.

Prémiové bydlení i na dovolené

Šířka 2,5 m, váha od 1600 do 2200 kg. Tyto parametry sedí na karavany HOBBY PRESTIGE, které uvnitř skrývají prémiový nábytek Mangolie a Chesterfield Oak, který vám vytvoří skvělou atmosféru pro romantickou dovolenou. Modely prošly inovací a pozornost tak poutají a luxusní vzhled dodávají chromovaná manévrovací madla, podlouhlá zadní světla či výrazné obvodové lišty.

Luxus na každém kroku

Absolutní špičkou na trhu jsou karavany HOBBY PREMIUM, které uspokojí i nejnáročnější cestovatele vyžadující maximum prostoru, komfortu a luxusu na každém kroku. Vedle pohodlného sezení do tvaru U, královského či francouzského dvoulůžka nebo možnosti provedení s dětskými palandami láká nejvyšší řada také na speciální balíček výbavy s teleskopickým stolkem nebo luxusním TFT ovládacím panelem. Bez příplatku si každý pár nebo rodina může vybrat ze dvou stejně luxusních stylů čalounění. Opravdu hodně muziky zde dostanete za velice přijatelnou sumu startující na 546.000,- Kč.

Pro více informací kontaktujte odborníky z Burimexu.

Redakce

Přidat komentář

Klikni a pošli komentář

Reklama

Dovolenou na kolech vám zpříjemní kvalitní oblečení. Funkční cyklistické kalhoty pánské i dámské od značky Kilpi budou skvělou volbou!

Neriskujte a…

Pojistěte se na vaše cesty! Nejvýhodnější cenu si vyberte na našem srovnávači cen cestovního pojištění Porovnej24.cz.

O cestování

Rezervace Milovice

Udělejte si výlet do přírodní rezervace Milovice na divoké koně.

Kde se ubytovat a prožít nej dovolenou?

Turistika se stává každým rokem oblíbenější sportovní aktivitou pro malé i velké. Mezi nejnavštěvovanější turistické regiony patří Šumava a Český ráj. Pěkné tipy na turistiku a ubytování v těchto lokalitách si můžete prohlédnout na stránkách ubytování Šumava a ubytování Český ráj. Snad se spolu uvidíme někde na turistice s vámi a vaší partou.