Získejte vysoké bonusy na povinné ručení

Zákonem dané povinné ručení je službou, jejíž výslednou cenu lze ovlivnit mnoha nejrůznějšími faktory. Nejsou to jenom technické parametry vozidla, ale především vaše údaje spojené s historií řidičského oprávnění. Abyste obdrželi nejlevnější povinné ručení, je vhodné dosáhnout na nejvyšší bonusy, které jsou spjaty hlavně s bezproblémovou jízdou bez nehod. Slevy odvíjející se od bezškodného průběhu za každý měsíc. Maximální hodnota bonusů se pohybuje kolem 50 % až 60 % z celkové ceny pojištění vozu.

Pozor na malusy!

Opakem bonusů jsou malusy povinného ručení. V okamžiku, kdy zaviníte nehodu, bude vám odečten příslušný počet nabytých měsíců. V závislosti na velikosti škody se tyto údaje různí. V každém případě tímto krokem ohrožujete své bonusy a může dojít k navýšení ceny pojistného.

Kalkulátor povinného ručení

Abyste se domohli co nejlepších cenových podmínek za tuto zákonem vyžadovanou službu, je vhodné provést patřičné srovnání povinného ručení. To v dnešní době není nutné realizovat ručně, nýbrž za pomoci online nástrojů na internetu. Tím nejoblíbenějším je profesionální kalkulátor povinného ručení, s nímž přichází řada nesporných výhod.
  • Porovnání všech nabídek na jednom místě
  • Možnost sjednání online bez návštěvy pobočky
  • Celkové úspory v horizontu 70 %
Časová i peněžní úspora tohoto typu se mimo jiné netýká pouze povinného ručení, ale také havarijního pojištění, jež lze srovnat a uzavřít stejným způsobem.

Atraktivní nabídky šité na míru

Dáváte-li přednost profesionálním asistenčním službám, vysokým limitům plnění a speciálním slevovým akcím, určitě si vyberete z níže uvedeného portfolia společností.
  • Allianz pojišťovna
  • AXA pojišťovna
  • ČSOB pojišťovna
  • Česká podnikatelská pojišťovna

Cestovní pojištění při jízdě do zahraničí

V okamžiku, kdy získáte nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění, přichází na řadu pojistky spojené s vybranými úkony. U dopravních prostředků je to naprosto jednoznačné. Vydáte-li se za hranice České republiky, rozhodně neopomínejte na cestovní pojištění, u něhož lze provést taktéž praktické srovnání prostřednictvím speciálního webového formuláře.

Neplaťte za zbytečnosti

I když je povinné ručení nezbytností, jíž se při provozu libovolného automobilu jednoduše nevyhnete, můžete získat garanci té nejnižší ceny a domoci se velice příznivých úspor.
  • Vozidlo s objemem 1 001 – 1 250 cm3 – garantovaná úspora až 890 Kč
  • Vozidlo s objemem 1 401 – 1 650 cm3 – garantovaná úspora až 1 436 Kč
  • Vozidlo s objemem 1 851 – 2 000 cm3 – garantovaná úspora až 2 920 Kč
Sjednejte si povinné ručení na internetu na portálu Srovnáno.cz, k němuž vám dopomůže efektivní srovnání. Obětujte několik minut drahocenného času a zelenou kartu obdržíte obratem.

Publikováno: 23. 08. 2016

Kategorie: Pojištění a finance

Autor: Lucie Charvátová