Zákonem dané povinné ručení je službou, jejíž výslednou cenu lze ovlivnit mnoha nejrůznějšími faktory. Nejsou to jenom technické parametry vozidla, ale především vaše údaje spojené s historií řidičského oprávnění.
Abyste obdrželi nejlevnější povinné ručení, je vhodné dosáhnout na nejvyšší bonusy, které jsou spjaty hlavně s bezproblémovou jízdou bez nehod. Slevy odvíjející se od bezškodného průběhu za každý měsíc. Maximální hodnota bonusů se pohybuje kolem 50 % až 60 % z celkové ceny pojištění vozu.

Pozor na malusy!

Opakem bonusů jsou malusy povinného ručení. V okamžiku, kdy zaviníte nehodu, bude vám odečten příslušný počet nabytých měsíců. V závislosti na velikosti škody se tyto údaje různí. V každém případě tímto krokem ohrožujete své bonusy a může dojít k navýšení ceny pojistného.

Kalkulátor povinného ručení

Abyste se domohli co nejlepších cenových podmínek za tuto zákonem vyžadovanou službu, je vhodné provést patřičné srovnání povinného ručení. To v dnešní době není nutné realizovat ručně, nýbrž za pomoci online nástrojů na internetu.
Tím nejoblíbenějším je profesionální kalkulátor povinného ručení, s nímž přichází řada nesporných výhod.

Časová i peněžní úspora tohoto typu se mimo jiné netýká pouze povinného ručení, ale také havarijního pojištění, jež lze srovnat a uzavřít stejným způsobem.

Atraktivní nabídky šité na míru

Dáváte-li přednost profesionálním asistenčním službám, vysokým limitům plnění a speciálním slevovým akcím, určitě si vyberete z níže uvedeného portfolia společností.

Cestovní pojištění při jízdě do zahraničí

V okamžiku, kdy získáte nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění, přichází na řadu pojistky spojené s vybranými úkony. U dopravních prostředků je to naprosto jednoznačné. Vydáte-li se za hranice České republiky, rozhodně neopomínejte na cestovní pojištění, u něhož lze provést taktéž praktické srovnání prostřednictvím speciálního webového formuláře.

Neplaťte za zbytečnosti

I když je povinné ručení nezbytností, jíž se při provozu libovolného automobilu jednoduše nevyhnete, můžete získat garanci té nejnižší ceny a domoci se velice příznivých úspor.

Sjednejte si povinné ručení na internetu na portálu Srovnáno.cz, k němuž vám dopomůže efektivní srovnání. Obětujte několik minut drahocenného času a zelenou kartu obdržíte obratem.